Kategorie:

Medyczne peruki naturalne

Peruki naturalne to rodzaj peruk, który sprawdza się najlepiej w przypadkach łysienie. Cechuje je najwyższa jakość wykonania i szczególna dbałość o najmniejsze detale. Czepki peruk naturalnych są dostosowane pod potrzeby wrażliwej skóry głowy. W artykule przedstawiamy, dlaczego warto zdecydować się na medyczną perukę naturalną.

Dlaczego peruki z naturalnych włosów?

Peruka naturalna cechuje się większą trwałością niż peruka syntetyczna. Może posłużyć nam nawet do 4 lat przy odpowiednim pielęgnowaniu i przechowywaniu, kiedy peruki z włosów syntetycznych zazwyczaj tylko do roku. Peruki z włosów naturalnych w dotyku i wyglądzie przypominają włosy własne. Dużo modeli posiada czepki z elementami mikroskóry. To specjalny materiał imitujący prawdziwą skórę, który zapewnia szczególny komfort podczas noszenia peruki. Do ich czyszczenia nie są wymagane specjalistyczne kosmetyki pielęgnacyjne, można myć je przy użyciu klasycznych szamponów do włosów zniszczonych i suchych.

Rodzaje naturalnych włosów

Peruki naturalne mogą być produkowane z różnych rodzajów włosów. Każdy typ posiada inną strukturę i podatność na stylizowanie. Jednym z najbardziej cenionych włosów są pasma słowiańskie. Najczęściej występują w postaci nigdy niepoddawanej farbowaniu ani jakiejkolwiek ingerencji chemicznej. Włosy słowiańskie są lekkie i podatne na układanie. Popularne kolory do średnie blondy i jasne brązy. Podobne do nich są włosy europejskie, zazwyczaj pochodzenia hiszpańskiego lub włoskiego. Struktura włosa jest gładka i elastyczna. Występują głównie w postaci rozjaśnianej. Włosy brazylijskie i indyjskie bardzo często są farbowane, pasma mają tendencję do kręcenia. Jednymi z tańszych rodzajów włosów naturalnych są te pochodzenia chińskiego. Każda naturalna peruka nadaje się do stylizacji przy użyciu temperatury.

Peruka naturalna – odpowiedź na problemy medyczne

Peruki naturalne to produkty, które są najlepszą odpowiedzią na wszelkie problemy z włosami. Ich wygląd praktycznie nie różni się od włosów własnych. Charakteryzuje je duża trwałość, a ich czepki są odpowiednio dostosowane pod osoby z wrażliwą skórą głowy, podatną na podrażnienia i otarcia. Naturalne peruki można poddawać zabiegom farbowania i tonowania. Produkty najwyższej jakości znajdziesz na Hairly. Każdy model jest wykonany ze szczególną precyzją, a wykorzystywane rodzaje włosa cechuje nienaganna kondycja. Szeroki wybór pozwala każdej klientce na znalezienie peruki idealnej. Wybierz model, który pozwoli ci poczuć się pięknie i komfortowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.