Kategorie:

Odzyskiwanie danych właściwości odlotowego obsługi.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli usunąłeś ważne pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, nadal możesz je odzyskać za pomocą programu do odzyskiwania danych Android. Musisz tylko upewnić się, że Twoje urządzenie jest w stanie operacyjnym i ustawić je w trybie debugowania. Będziesz także musiał zmienić niektóre ustawienia w systemie Android. Następnie wybierz program do odzyskiwania danych urządzenia i wybierz „Odzyskaj usunięte dane” z opcji.

Kopacz dysków

Jeśli szukasz darmowej aplikacji do odzyskiwania danych na Androida, nie szukaj dalej niż Disk Digger. To darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych ma kilka zalet w porównaniu z innymi popularnymi opcjami. Jedną z nich jest jego zdolność do skanowania dysku twardego w poszukiwaniu utraconych plików. Pozwala również na filtrowanie plików według rozmiaru i typu. Zapobiegnie to przypadkowemu przeglądaniu plików, których nie potrzebujesz. To oprogramowanie usuwa również pliki pamięci podręcznej z aplikacji.

Kolejną zaletą DiskDigger dla Androida jest możliwość wysyłania odzyskanych plików na serwery FTP. Może być również używany po przywróceniu ustawień fabrycznych. Nie zagraża również usuniętym danym. Zanim jednak będziesz mógł skorzystać z tej aplikacji, będziesz musiał rootować swój telefon lub tablet.

Kolejną wspaniałą cechą Disk Digger jest możliwość odzyskiwania usuniętych zdjęć i filmów. Oznacza to, że nie musisz już przechodzić przez kłopot z ponownym instalowaniem aplikacji i usuwaniem zdjęć. Może nawet odzyskać pliki wideo, jeśli Twoje urządzenie jest zakorzenione. Jeśli masz zakorzeniony telefon, możesz również użyć Disk Digger Pro, aby odzyskać swoje filmy.

Możesz także użyć Disk Digger, aby odzyskać usunięte zdjęcia z karty SD bez rootowania. Jego szybkość i dokładność sprawiają, że jest to doskonała aplikacja do odzyskiwania zdjęć z systemu Android. Skanuje i przywraca usunięte zdjęcia w ciągu kilku minut, nawet jeśli zostały sformatowane. Pozwala nawet przesłać odzyskane pliki do usługi przechowywania w chmurze lub przez e-mail.

Kolejną zaletą Disk Digger jest jego zdolność do odzyskiwania zdjęć w pełnej rozdzielczości. Większość urządzeń z systemem Android posiada gniazdo kart microSD do przechowywania danych. Karty te są zazwyczaj używane do przechowywania multimediów. Niestety, nie mogą one przechowywać danych systemowych, które są przechowywane w pamięci wewnętrznej. Jeśli jednak chcesz odzyskać dane z pamięci wewnętrznej, będziesz musiał rootować swoje urządzenie. Gdy już to zrobisz, możesz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jihosoft Android Phone Recovery to doskonała aplikacja do przywracania utraconych plików urządzenia z systemem Android. To potężne narzędzie jest w stanie odzyskać wszystkie rodzaje plików z urządzenia, w tym wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, pliki audio i dzienniki połączeń. Program obsługuje również eksport odzyskanych plików do wielu formatów.

Program Jihosoft Android Phone Recovery jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie z systemem Android, które jest wyposażone w funkcję debugowania USB. Możesz to zrobić, uzyskując dostęp do „Opcje dewelopera” w aplikacji „Ustawienia”. Po zainstalowaniu programu, podłącz urządzenie z Androidem do komputera i uruchom go.

Po zainstalowaniu, Jihosoft Android Phone Recovery rozpocznie skanowanie urządzenia i pokaże pliki, które może odzyskać. Możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić, klikając na nie. Możesz również przywrócić usunięte kontakty, wiadomości i pliki multimedialne. Jihosoft Android Phone Recovery jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android, które korzystają z OS 2.0 do 7.0. Odzyskuje również dane utracone w wyniku resetu fabrycznego i ataków wirusów.

Jedną z najlepszych cech Jihosoft Android Phone Recovery jest możliwość skanowania i odzyskiwania danych z różnych urządzeń. Obsługuje również podgląd utraconych danych. Oprogramowanie ma również łatwy w użyciu interfejs. Jednak jedną z głównych wad jest to, że nie obsługuje wybierania wszystkich plików lub ich całkowitego odznaczania.

Ten program ma również możliwość odzyskania usuniętych zdjęć. Ma przyjazny dla użytkownika UI, który sprawia, że nawet początkujący użytkownik może łatwo odzyskać swoje zdjęcia z Androida. Może również odzyskać inne pliki z pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej telefonu.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida

Jeśli przypadkowo usunąłeś pliki z telefonu lub karty SD, MiniTool Mobile Recovery może pomóc Ci przywrócić usunięte pliki do telefonu. Może również pomóc w odzyskaniu usuniętych wiadomości tekstowych. Posiada dwa tryby skanowania: Quick Scan i Deep Scan. Szybkie skanowanie nie jest bardzo czasochłonne, ale odzyskuje tylko informacje tekstowe. Ten drugi natomiast przywraca wszystkie dane w telefonie.

MiniTool Mobile Recovery for Android ma prosty interfejs i jest darmowy. Aby korzystać z oprogramowania, musisz mieć włączoną funkcję debugowania USB i rootować urządzenie. Może uzyskać dostęp do systemu plików urządzenia mobilnego. Potrzebuje również dostępu do roota w celu lepszego skanowania pamięci wewnętrznej. Użytkownicy powinni również wiedzieć, że wersja próbna jest ograniczona do jednego roku.

Jedną z najlepszych cech MiniTool Mobile Recovery for Android jest możliwość odzyskania do 1GB danych za darmo. Obsługuje zarówno dane z pamięci wewnętrznej, jak i karty SD. Jest również w stanie odzyskać wiele typów danych, w tym pliki multimedialne. Posiada intuicyjny interfejs użytkownika i dwa moduły odzyskiwania.

Darmowa wersja MiniTool Mobile Recovery for Android jest również solidna i potężna. Obsługuje wiele urządzeń z systemem Android. Może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej, karty SD i karty pamięci. Jest kompatybilny z systemem Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 i Windows 7. Obsługuje również wiele urządzeń z systemem Android, w tym tablety i smartfony. Jego darmowa wersja może odzyskać tylko do 1GB danych i nie może wykonywać odzyskiwania z odległych części pamięci wewnętrznej Androida.

MiniTool Mobile Recovery dla Androida jest legalny i bezpieczny w użyciu. Istnieje jednak kilka zastrzeżeń. Po pierwsze, MiniTool nie obsługuje kopii zapasowych WhatsApp lub Google Drive. Wymaga licencji premium, aby przywrócić więcej danych.

EaseUS MobiSaver dla Androida

EaseUS MobiSaver to łatwy w obsłudze program do odzyskiwania danych z systemu Android, który pozwala odzyskać utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Odzyskuje dokumenty, zdjęcia, filmy, a nawet usunięte dzienniki połączeń. Ma imponujący wskaźnik odzyskiwania danych i działa z wieloma różnymi formatami plików. Może odzyskać dane, które zostały usunięte z powodu awarii aktualizacji systemu, ataku wirusa, a nawet przypadkowego usunięcia.

Proces odzyskiwania danych jest prosty i szybki, trwa zaledwie kilka minut. Program będzie również wysyłać powiadomienia do urządzenia android, dzięki czemu można łatwo zobaczyć, które pliki są do odzyskania. Oprogramowanie może nawet eksportować utracone kontakty do komputera, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp później.

EaseUS MobiSaver może odzyskać większość typów plików, w tym te, które zostały usunięte przypadkowo lub przez atak wirusa. Możesz użyć tego programu do przywrócenia utraconych plików ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń z systemem Android. Nie może jednak odzyskać danych z aplikacji innych firm lub innych usuniętych plików.

Podczas gdy EaseUS MobiSaver jest popularną opcją do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android, ma swoje ograniczenia. Użytkownicy powinni być świadomi ograniczeń i funkcji przed zakupem. Jeśli jednak nie musisz przywracać każdego pliku ze swojego smartfona, możesz rozważyć iMyFone D-back, który jest łatwym w użyciu programem, który może pomóc odzyskać ważne pliki w ciągu kilku minut.

Tenorshare

Jeśli straciłeś dane na swoim telefonie z Androidem, możesz je przywrócić za pomocą Tenorshare Android Data Recovery. To oprogramowanie jest dostępne w Sklepie Play i ma kilka funkcji. Po zainstalowaniu może skanować i odzyskiwać pliki bez konieczności rootowania urządzenia. Aby skorzystać z tego programu, podłącz urządzenie do komputera i włącz debugowanie USB. Stąd możesz wyświetlić podgląd usuniętych plików i wybrać ten, który chcesz odzyskać.

To oprogramowanie jest również kompatybilne z wieloma różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym smartfonami i tabletami. Obsługuje ponad 6000 modeli, w tym wszystkie najpopularniejsze telefony i tablety z systemem Android. Możesz go zainstalować na dowolnym komputerze z połączeniem internetowym, a nawet będzie działać na zakorzenionym urządzeniu z systemem Android. Jest łatwy w użyciu i ma duży wskaźnik sukcesu.

Kolejną zaletą Tenorshare Android Data Recovery jest elegancki interfejs użytkownika. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga specjalnej wiedzy. Podręcznik użytkownika jest zawarty na stronie internetowej i są centra pomocy, jeśli potrzebujesz pomocy. Aplikacja ma opcję skanowania po otwarciu, a także pozwala na ręczne badanie plików i folderów na urządzeniu.

Możesz odzyskać usunięte, utracone lub uszkodzone dane za pomocą Tenorshare Android Data Recovery. Jest świetny do odzyskiwania zdjęć, filmów, dokumentów, kontaktów i innych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje wszystkie wersje systemu operacyjnego Android i nie uszkodzi Twoich danych osobowych. Program pozwala również na podgląd danych przed ich odzyskaniem, dzięki czemu można zdecydować, które pliki odzyskać.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida jest szybkie i łatwe w użyciu, z bezpłatną próbą dostępną dla wersji Android. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i pozwala odzyskać wiele plików z telefonu. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze. Istnieją również płatne plany, które pozwalają na odzyskanie różnych danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]