Kategorie:

Poly Acoustic Fence X50 Review

Poly Acoustic Fence X50 Review

ekrany-akustyczne-domowe
plot-akustyczny

Czy chcesz zbudować ogrodzenie, aby zatrzymać ruch, aby zablokować niechciany widok, lub zapewnić prywatność, istnieje wiele opcji dostępnych. Ale, chcesz mieć pewność, że wiesz dokładnie, co kupujesz. Poly Acoustic Fence X50 to dobry wybór, ponieważ jest mocny, trwały i zapewnia skuteczną kontrolę hałasu. Materiał polimerowy czyni go również elastycznym, zapewniając, że można go zbudować na różnych terenach.

Ogrodzenie dźwiękowe

Jeśli szukasz systemu wideokonferencyjnego typu „wszystko w jednym” lub chcesz unowocześnić swój dotychczasowy system, warto zapoznać się z Poly acoustic fence x50. Jest to potężne urządzenie, które zawiera światowej klasy technologię audio Poly, matrycę mikrofonową, dźwięk wypełniający pomieszczenie i kamerę 120 stopni FOV. Posiada również funkcję Poly Acoustic Fence, czyli technologię, która niweluje wszystkie dźwięki poza ogrodzeniem. Pomaga to również zmniejszyć liczbę połączeń w kolejce i poprawia wydajność.

Zasadniczo Poly Acoustic Fence działa poprzez stworzenie wirtualnego ogrodzenia wokół urządzenia Poly, które blokuje wszystkie dźwięki poza nim. Ogranicza również odbiór dźwięku wewnątrz ogrodzenia. Ale dużą różnicą między tą funkcją a tymi wymienionymi powyżej jest to, że nie możesz zrobić tego ostatniego z wnętrza ogrodzenia.

Podobnie, ogrodzenie Poly Acoustic nie jest tak skuteczne w izolowaniu dźwięków wewnątrz ogrodzenia. Podczas gdy może zablokować kilka rozpraszających dźwięków z zewnątrz pomieszczenia, nie jest w stanie odizolować dźwięków z wewnątrz pomieszczenia. Nie jest też w stanie rozróżnić odgłosów kilku uczestników. Dlatego Acoustic Fence nie jest tak skuteczny jak NoiseBlockAI, który jest bardziej zaawansowaną technologią od Poly.

Poly acoustic fence x50 nie jest jedynym urządzeniem, w którym zastosowano tę technologię. Możesz również sprawdzić Poly Studio X50 Video Bar, który posiada światowej klasy technologię audio Poly i może być używany w dedykowanej sali konferencyjnej. Posiada on również kamerę 120 stopni FOV, 5-krotny zoom i kamerę 4K UHD ePTZ, a także głośniki i matrycę mikrofonową. Jest to potężne urządzenie do wideokonferencji, które jest idealne do małych i średnich pomieszczeń. Jeśli potrzebujesz więcej mocy i więcej kontroli, możesz również sprawdzić pilota Poly. Alternatywnie możesz sprawdzić C60 Conf Phone, który również może być używany do dołączania do spotkań.

Oprócz wymienionych wyżej funkcji, możesz również sprawdzić inne cechy Poly acoustic fencing x50. Są to między innymi wypełniający pomieszczenie dźwięk, śledzenie głośników, automatyczne śledzenie grup, kamera 120 stopni FOV oraz kamera 4K UHD ePTZ.

NoiseBlockAI

Wśród wielu urządzeń do wideokonferencji dostępnych na rynku, Poly Studio X50 może pochwalić się unikalną kamerą 4K UHD ePTZ oraz 3-mikrofonową matrycą formującą wiązkę. Jest to również urządzenie bezprzewodowe, w którym nie jest wymagany komputer PC lub Mac. Poza tym, że jest to maszyna do wideokonferencji, jest to również doskonałe bezprzewodowe urządzenie do dostarczania treści. Niezależnie od tego, czy jesteś organizatorem spotkań szukającym rozwiązania wideo o wysokiej rozdzielczości, czy dostawcą treści szukającym eleganckiej i mobilnej platformy wideo, Poly Studio X50 jest urządzeniem wideokonferencyjnym dla Ciebie.

Poly Studio X50 może pochwalić się garścią innych wartych uwagi funkcji. Obejmują one kamerę 4K UHD ePTZ, śledzenie głośników i 120-stopniowy FOV. Obejmuje on również formujący wiązkę 3-mikrofonową matrycę i automatyczne śledzenie grupy. Jest to również natywne doświadczenie Teams, które zapewnia solidne rozwiązanie do kontroli spotkań.

Poly Studio X50 może również pochwalić się imponującym zasięgiem odbioru wynoszącym 25 stóp. Jego kamera 4K UHD ePTZ to również model z najwyższej półki, a także imponujący 5-krotny zoom. Oprócz tego, że jest to największa kamera 4K UHD ePTZ na rynku, X50 wykorzystuje również najnowszą technologię wideo. Najlepszą częścią jest to, że jest łatwy do wdrożenia. Został również zaprojektowany tak, aby bezproblemowo pasował do każdej sali konferencyjnej, niezależnie od wielkości i budżetu. Urządzenie zawiera również poręczną i łatwą w użyciu konsolę dotykową, która umożliwia pełną kontrolę nad spotkaniem. Inne jego cechy to Poly Lens do zarządzania chmurą, opatentowany pasek wideo USB z mocnymi głośnikami stereo oraz usprawniony interfejs użytkownika. Oprócz sprzętu do prowadzenia wideokonferencji, X50 zawiera również zastrzeżoną technologię NoiseBlockAI firmy Poly, która w inteligentny sposób wycisza rozpraszające hałasy.

Poly Studio X50’s 4K UHD ePTZ i formująca wiązkę 3-mikrofonowa matryca są oczywistymi wyborami dla wysokiej rozdzielczości wideo, ale jest to również doskonałe rozwiązanie do bezprzewodowego dostarczania treści. Urządzenie może również pochwalić się zastrzeżoną technologią NoiseBlockAI firmy Poly, która inteligentnie dostraja rozpraszające hałasy, aby zapewnić czysty i dyskretny dźwięk.

SMART CAMERA

Posiadanie inteligentnej kamery do Poly acoustic fence x50 może pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z połączeń wideo. Możesz uzyskać zbliżenie na uczestników spotkania, a nawet usunąć rozpraszający hałas w tle. Funkcje te są wbudowane w pasek wideo USB, więc nie trzeba używać oprogramowania na komputerze. Paska wideo USB można używać z niemal każdą platformą wideo, taką jak Microsoft Teams, Zoom Rooms Smart Gallery czy Google Meet. Możesz nawet dodać licencję Meet do istniejącego urządzenia z systemem Android.

Poly DirectorAI wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby ułatwić i usprawnić prowadzenie wideokonferencji. Kamera może śledzić i wykrywać osobę przed Tobą, a system może automatycznie przełączać się między szerokimi i wąskimi kątami. System posiada również wbudowaną barierę akustyczną, która wychwytuje głosy w określonej przestrzeni. Może ona blokować rozmowy z zewnątrz i ma wbudowany przycisk wyciszania, który jest łatwy do znalezienia.

Poly Studio X50 ma wbudowany soundbar, który pozwala na łatwe zarządzanie dźwiękiem i wideo z jednego miejsca. Zawiera bezprzewodowe udostępnianie treści, mikrofony nowej generacji, wejście HDMI i wypełniające pomieszczenie głośniki stereo. Możesz go łatwo zamontować na ścianie lub pod ekranem, a będzie działał z niemal każdym połączeniem wideo. Można go nawet używać z Microsoft Teams i Zoom Rooms Smart Gallery, a także z większością platform opartych na chmurze.

Poly Studio X50 jest również łatwy w zarządzaniu, dzięki wbudowanym narzędziom do zdalnego zarządzania. Można go skonfigurować i używać zaraz po wyjęciu z pudełka, a także zdalnie aktualizować za pomocą aktualizacji oprogramowania. Możesz również używać paska wideo z różnymi platformami opartymi na chmurze, w tym Zoom Rooms Smart Gallery, Microsoft Teams i Google Meet. Możesz także zdalnie sterować kamerą za pomocą aplikacji Poly Content App. Możesz również skorzystać z narzędzia Poly Cloud Management Tool, aby skonfigurować, zarządzać i monitorować swoje urządzenia. To narzędzie obsługuje również połączenia H.323 i SIP. Możesz nawet zamontować pasek wideo na ścianie, a nawet użyć go do tworzenia tablic.

Voyager 4320 vs Voyager 4310 vs Voyager Focus 2

Niezależnie od tego, czy szukasz zestawu słuchawkowego Bluetooth do użytku domowego, czy do biura, dostępnych jest wiele opcji. Poly Voyager 4320 UC i Voyager Focus 2 są jednymi z najlepszych dostępnych opcji. Oferują one wiele cech i funkcjonalności, a jednocześnie są przystępne cenowo.

Oba zestawy słuchawkowe są dostępne z dwoma mikrofonami, które pomagają monitorować wewnętrzne dźwięki. Mogą być również używane z innymi urządzeniami, takimi jak smartfony czy tablety. Model 4320 UC ma zasięg 164 stóp i może być używany z maksymalnie dwoma urządzeniami jednocześnie. Focus 2 posiada kabel USB / Micro USB, który jest dołączony do zestawu słuchawkowego.

Oba zestawy słuchawkowe wykorzystują technologię Acoustic Fence firmy Poly. Pomaga to wyeliminować niepożądane dźwięki z pomieszczenia i tła. Pozwala to również na zachowanie czystego i niezakłóconego głosu.

Oba zestawy słuchawkowe oferują najwyższej jakości dźwięk. Posiadają również takie funkcje jak automatyczne wyciszanie i transmisja bezprzewodowa. Zestaw słuchawkowy można podłączyć do urządzenia mobilnego, komputera stacjonarnego lub telefonu stacjonarnego. W zestawie znajduje się również stylowa podstawka do ładowania.

Oba zestawy słuchawkowe charakteryzują się imponującą żywotnością baterii, jednak Focus 2 ma tę przewagę, że jest w stanie wytrzymać cały dzień pracy. Zestaw słuchawkowy Voyager 4320 UC może wytrzymać do 24 godzin na jednym ładowaniu. Akumulator Focus 2 ma dwugodzinny czas ładowania. Oba zestawy słuchawkowe mają również funkcję ANC, która pomaga wyeliminować szumy z otoczenia.

Poly Voyager 4320 UC to jedna z tańszych opcji zestawu słuchawkowego Bluetooth. Możesz również uzyskać Voyager Focus 2 za nieco więcej pieniędzy. Oba zestawy słuchawkowe mają doskonałą jakość dźwięku, co jest ważne podczas pracy. Jednak Focus 2 jest przeznaczony do użytku w głośnym otoczeniu. Jest on również wyposażony w trzy poziomy hybrydowego ANC.

Poly Voyager Focus 2 został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu. Posiada wbudowany port Micro USB, dzięki czemu nie musisz używać osobnego klucza do komputera. Posiada również migający wskaźnik nauszników. Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz żadnego połączenia. Zestaw słuchawkowy jest również zaprojektowany z czterema adaptacyjnymi mikrofonami.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzenia-platikowe.pl – ogrodzenia dźwiękochłonne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]